پارتیشن شیشه ای در واقع همانند دیواری است که اتاق ها را از هم جدا میکند.پارتیشن شیشه ای با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب میدهد ، این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردارند و بدلیل بازتاب نور مناسبی که دارد،وسعت دید بالاتری به شما میدهد.
معمولا این نوع پارتیشن ها در ادارات و سالن های کنفرانس استفاده ی بیشتری دارند و به دو صورت تک جداره و دوجداره هستند. تفکیک محیط بدون از دست رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا مهم ترین عملکردی است که پارتیشن های شیشه ای باید داشته باشند.

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن شیشه ای:

1)باعث کاهش هزینه ها می شود.

2)عایقی مناسب در برابر سرما و گرما.

3)جلوگیری از هدر رفتن فضا.

4)کاهش صدا در محیط کار.
امروزه در کشورهای اروپایی ، برای استفاده بهینه از تمام فضای واحد،از پارتیشن شیشه ای اداری استفاده میکنند. هنگامی که این محصول در شرکت نصب می گردد,ممکن است عملکرد افراد تاحدودی تحت تاثیر قرار بگیرد ولی مطمینا محیطی ارام و منظم را در شرکت حکم فرما می کند.و نمی توان ان را با ازمایشگاه که یک محیط بسته و کسل اور هست یکی دانست.با استفاده از این محصول نحوه عملکرد افراد در شرکت کاملا واضح و مشخص است و در کنار ان میتوان فضا را به چند بخش مجزا تقسیم کرد و برای کارکنان حریم خصوصی تعیین نمود.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت پارتیشن ، متراژ که مهم ترین عامل می باشد. نوع شیشه ویراق الات مورد استفاده یکی از مهمترین عوامل در تعیین ان می باشد.

چگونگی نصب و جابجایی:

در نصب پارتیشن شیشه ای به ابزار خیلی پیچیده ای نیاز نیست و با استفاده از چند قاب پک براحتی می توان پنل های آن را نصب کرد.ولی با توجه به ظرافت کار با شیشه حتما این کار باید توسط افراد مجرب انجام گیرد.
جلوه پارتیشن شیشه ای:
پارتیشن شیشه ای سکوریت با هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد می کند.ترکیب عالی شیشه با یراق آلات و فریم استیل هارمونی زیبایی به محیط می بخشد.این محصول در فضاهای گوناگون و با هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد می کند و نقش عمده ای در محیط اداری مدرن امروزه بازی می کند.برای حفظ حریم خصوصی و بهداشت روانی هر پارتیشن دوجداره فریم لس یا ساده با فرم و طراحی بر روی آن مورد استفاده قرار می گیرند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس:

این پارتیشن ها می تواند با فریم و یا بدون فریم کار شود.این نوع فریم لس از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته می شود و علاوه بر زیبایی ، قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس کمتر از نوع فریم دار آن می باشد.

تماس با ما